Dečić čuva prvo mjesto, Jezero je preuzelo drugu poziciju nakon 30. kola Druge crnogorske fudbalske lige.

Tuzani su remizirali protiv Lovćena u Budvi – bilo je 1:1, a do boda su stigli još u finišu prvog poluvremena kada se upisao Vuljaj.

Prethodno su Cetinjani vodili golom Čavora…

Pobjednika nije bilo ni u duelu Bokelja i Drezge (1:1), Jezero je slavilo na neutralnog terenu u Podgorici protiv Jezera, a nestvaran rezultat stiže iz Ulcinja gdje su se sastali Otrant Olimpik i Mornar.

Gosti iz Bara su već u 21. minutu vodili 3:0, a onda šok – domaćin je u periodu od 51. do sudijske nadoknade postigao četiri pogotka i došao do trijumfa…

Tri gola za domaće postigao je Ljamović, uključujući i odlučujući i drugom minutu sudijskog dodatka, a jedan Divanović.

Za Mornar su u prvom poluvremenu pogađali Vukmarković, Bulatović i Pešukić.