Debakl Budućnosti, Podgorica neprikosnovena na vrhu

Aktuelni šampion, ekipa Budućnosti doživjela je brodolom u trećem kolu Telekom crnogorske fudbalske lige – u gradskom derbiju “plavi” su poraženi 4:0 od Podgorice.

Šaleta Kordić je bio strijelac u petom i 42. minutu, a mrežu Budućnosti tresli su još Anđelko Jovanović u 30 i Arihiro Sentoku 72.

Podgorica je i dalje lider sa maksimalnih devet bodova i bez primljenog gola. Budućnost na drugoj strani već ima dva poraza i sa tri boda zauzima šestu poziciju.

A OFK Titograd je u 93. minutu ostao bez pobjede protiv Petrovca – meč je završen 2:2. Mrvaljević u 37. i Vukčević u 58. sa penala bili su strijelci za domaće. Ražnatović u 13. i Zvrko u finišu meča pogađali su za goste.

Golova nije bilo u duelu Dečića i Jezera.

Mečevi Zeta – Rudar i Sutjeska – Iskra su odloženi.

Zbog zastave nije odigran meč Grblja i Bokelja, pobjede Arsenala, Jedinstva i Igala