U derbiju dana 3. kola grupne faze Lige šampiona Real Madrid je na “Santjago Bernabeu” savladao Inter rezultatom 3:2.

Nakon nešto više od pola sata igre Madriđani su golovima Benzeme i Ramosa došli do dva gola viška, da bi nakon samo dva minuta Martinez smanjio na 2:1, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u nastavku donosi i izjednačenje, ali se za pobjedu svog tima pobrinuo Rodrigo, koji je bio precizan deset minuta prije isteka regularnog toka.

Aktuelni šampion Starog kontinenta, ekipa minhenskog Bajerna, nastavlja sa dobrim izdanjima, a ovoga puta je žrtva bio Salzburg, koji je poražen sa 2:6.

Liverpul je bio ubjedljiv u Bergamu gdje je slavio sa 0:5, dok je Siti na “Etihadu” ispratio Olimpijakos sa tri gola u mreži.

Ajaks je slavio na gostovanju Mitjlandu 1:2, a Porto je upisao pobjedu kod kuče protiv Marseja od 3:0.