Prijateljski meč: Sutjeska ubjedljiva protiv Jezera

Sutjeska je ostvarila prvu pobjedu u predsezoni – sa 3:1 je savladala Jezero, nakon poraza od Adrije i remija sa Mornarom.

Golove su postigli Janković u 43, Grivić u 52. i Raičević u 69. minutu, dok je jedini gol za Jezero postigao Dedić u 80. minutu.

U startnoj postavi Sutjeske bili su Giljen  Grivić, Janjić, Šofranac, Cicmil, Dubljević, Augusto, Mihelič, Ćetković, Osmajić i Marušić

Igrali su još Ličina, Vlahović, Stijepović, Bubanja, Bulatović, Eraković, Janković, Vuković D, Vuković M, Raičević

Jezero je meč počelo u sastavu Asanović, Dedić, Jovićević, Radunović, Vuković, Đurković, Pavlović, Matanović, Brisuela, Dinoša, Mujeci.

Pobjeda Sutjeske je mogla da bude ubjedljivija, ali je Janković, koji je u ranoj fazi meča zamijenio povrijeđenog Dubljevića, pogodio stativu iz penala, koji je izborio Ćetković izborio jedanaesterac.

Narednu pripremnu utakmicu Sutjeska će odigrati protiv OFK Titograda, 3. februara.