Bez golova u Danilovgradu, Đurišić promašio penal

Fudbaleri Iskre i Sutjeske remizirali su danas 0:0 u meču 30. kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige.

Iskra je od 39. minuta imala igrača više, kada je drugi žuti karton dobio fudbaler Sutjeske, Balša Dubljević, dok je u 89. minutu igrač domaće ekipe, Milan Đurišić promašio penal. Kapiten Nikšićana, Vladan Giljen sjajno je intervenisao i spriječio pogodak. Odluka sudije Nikole Dabanovića da pokaže na jedanaesterac izazvala je veliko negodovanje kod gostujućih igrača…

Nakon današnjeg meča Iskra je vezala osam mečeva bez pobjede u ligi (sedam remija i poraz). Tim iz Danilovgrada već 10 mečeva nije postigao gol iz igre – posljednji put to su uspjeli baš protiv Sutjeske u 21. kolu 23. februara kada je strijelac bio Zoran Petrović.

U narednom kolu Sutjeska je domaćin Jezeru, dok je Iskra gost Podgorici.