Krah Barselone u Lisabonu, Juventus dobio derbi u Torinu

Barselona je u krizi – “blaugrana” je večeras u 2. kolu Lige šampiona izgubila od gostima od Benfike 3:0, pa je samo pitanje kada će Ronald Kuman dobiti otkaz.

Barselona je još bez pobjede i postignutog gola u Ligi šampiona ove sezone.

Da će ovo biti teška noć za navijače Barselone nagovijestio je Nunjes, koji je solom prodorom u 3. minutu doveo Benfiku u vođstvo.

Na 2:0 povisio je Rafa Silva u 69. minutu, da bi Nunjes u 79. minutu realizovao penal, postigao svoj drugi gol na meču i postavio konačan rezultat.

Barsa u narednom meču dočekuje Dinamo Kijev, a Benfika je domaćin Bajernu, koji je večeras ubjedljivo savladao ukrajinskog šampiona – 5:0.

Dva gola postigao je Robert Levandovski, po jedan Serž Gnabri, Liroj Sane i Čupo-Moting.

Juventus je u derbiju večeri savladao Čelsi 1:0.

Gol je postigao Federiko Kjeza u 46. minutu.

Juve ima svih šest bodova i slijedi mu meč sa Zenitom, dok Čelsi ima tri poena pred utakmicu sa Malmeom.

Mančester junajted je u posljednjim sekundama meča došao do gola i pobjede protiv Viljareala – 2:1.

Gol za tri boda postigao je ko drugi nego Kristijano Ronaldo.

“Žuta podmornica” je povela kada je Pako Alkaser zatresao mrežu u 53. minutu, da bi sedam minuta kasnije Teljes sjajnim golom izjednačio.

Potom je Ronaldo zatresao mrežu za erupciju na stadionu.

Junajted ima četiri boda pred meč sa Atalantom, Viljareal samo bod i igraće protiv Jang Bojsa.

Kari Pešić: Udvaraću se svima, pa i Jokiću

Mićović: Niko ne voli da gubi, nema razloga za paniku