Regionalna vaterpolo liga se neće igrati naredne sezone

Regionalna vaterpolo liga neće igrati u sezoni 2025/26. Takmičenje je zvanično zamrznuto na jednu sezonu, jer nije postignut konsenzus o održivom modelu organizacije. Inicijativu za pauzu pokrenuo je Perica Bukić, predstavnik hrvatske strane, a sve ostale članice su je prihvatile. Sve strane su imale svoje predloge, imali su ga i iz Vaterpolo i plivačkog saveza … Nastavi čitati Regionalna vaterpolo liga se neće igrati naredne sezone Opširnije