Fenerbahče o Kanteru: Takvima kao on su vrata kluba zatvorena

Tuski košarkaš Enes Kanter odavno ne smije da se vrati u domovinu, inače bi odmah bio uhapšen zato što je pristalica Fetulaha Gulena, najvećeg protivnika Redžepa Tajipa Erdogana.

Kanter je sada iz Sjedinjenih Američkih Država izjavio ljubav Fenerbahčeu vjerovatno ni ne sluteći kakva će reakcija istanbulskog kluba da bude.

„Osoba koja se zove Enes Kanter je na svojim nalozima na društvenim mrežama 1. juna 2020. i danas objavila iste rečenice. Želimo da informišemo javnost o problemu koji nam je napravio dva puta u kratkom roku, što brine naš klub i moramo to da raščistimo”.

„Naš klub nema nikakav odnos sa ovom osobom ni sada, niti će imati u budućnosti. To je osoba čije se ime pominje u istim rečenicama sa terorističkim organizacijama i čije je ponašanje postalo veoma dobro poznato našoj javnosti kada je napustio klub. Želimo da još jednom potenciramo – vrata našeg kluba su zauvijek zatvorena za takve kao što je on i tako će i ostati”, piše u saopštenju Fenerbahčea.

MOTO GP: Prvi trijumf Kvartarara, teška povreda Markesa

Sari slikovito objasnio boji li se otkaza u Juventusu