Mornar nakon produžetka srušio Partizan VIDEO

Košarkaši Mornara upisali su veliku, važnu pobjedu u ABA ligi.

Barani su u derbiju 9. kola savladali Partizan u “Topolici” nakon produžetka 77:76.

Utakmica je u regularnom toku završena neriješeno 70:70.

Partizan je imao posljednji napad, ali Nemanja Gordić i Kodi Miler-Mekintajer nisu bili precizni.

Partizanu je pripalo prvo poluvrijeme u kojem je u nekoliko navrata imao i dvocifrenu prednost, a Mornar je reagovao u nastavku na krilima Džejkoba Pulena.

Američki plejmejker je u trećoj dionici predvodio domaćina do preokreta, bilo je i plus sedam u korist crnogorske ekipe…

Najefikasniju Mornaru bio je Džejkob Pulen sa 19 poena. Ajeza Vajthed je dodao 16 a Tejlor Smit 10 poena.

Kod Partizana Kodi Miler-Mekintajer je ubacio 21 poen.

Mornar je upisao sedmu pobjedu uz jedan poraz i u vrhu je ABA lige, dok je Partizan na učinku 4-5.

Bonući srušio Torino u gradskom derbiju

Teška povreda rukometašice Budućnosti: Andrea Lekić na nosilima napustila parket VIDEO