Pobjeda Igala u prvom kontrolnom meču

U prvoj kontrolnoj utakmici u sklopu priprema fudbaleri Igala savladali su B tim FK Iskre 1:0.

Šef stručnog staba Marko Vidojević izveo je kombinovane sastave za ovu utakmicu, dok su na današnjem susretu debitovali pojačanja Mitrović i Maraš, a Japanac Nishi Yuta koji je na probi odigrao je prvih 45 minuta.

Prvu šansu u 15.minutu nije iskoristio Miloš Grbić koji je sa par metara glavom pogodio stativu. U 19.minutu Joon-Soo Lee propušta idealnu šansu za vođstvo.

Dabović je probio po desnoj strani, centrirao, a na njegov centaršut našao se Lee koji šutira tik pored lijeve stative.

U 40.minutu Igaljani stižu do prednosti. Iskosa sa lijeve strane šutirao je Petrović, a na odbijenu loptu najbolje se snašao Bogdan Bogdanović koji je lako relizovao šansu i postigao pogodak.

Takođe, moramo napomenuti i dobru igru našeg podmladka koji su danas dobili šansu, a to su Popović, Kulinović, Vasiljević, Perović i Đilović.

Protivnik je bio po mjeri, a takođe i formalni domaćini imali su svoje šanse za postizanje pogodka.

Naredni pripremni meč zakazan je za srijedu, a protivnik je Jezero iz Plava.

FK Sutjeska: Adro, hvala na svemu!