Fudbaleri Rudara upisali su važan trijumf, na početku proljećnjeg djela sezone, četvrtu zaredom.

Pljevljaci su u slavili 4:2, protiv OFK Titograda, na startu 20. kola.

Rudar je poveo iz prvog opasnog napada golom Miloša Zečevića u 3. minutu, da bi osam minuta kasnije Miloš Brnović iz slobodnog udarca sa 25 metara, uz nesigurnu reakciju golmana Baltića, poravnao na 1:1.

Do poluvremena, domaći sastav je torpedovao OFK Titograd.

Drugi gol postigao je Predrag Kašćelan, nakon kornera Zečevića i pored loše postavljene odbrane gostiju.

Najljepši gol na meču postigao je Vuk Striković, koji je sa 13-14 metara iskosa sa desne strane poslao loptu pod prečku za deseti pogodak u sezoni – u stilu Erlinga Halanda.

Efektno poluvrijeme završio je Marko Merdović – velikih 4:1 za Rudar.

Na početku nastavka, Brnović je lijepim udarcem smanjio na 4:2, tim Nikole Rakojevića potom napravio pritisak, mogao i do trećeg gola, ali je udarac Bojovića iz teške pozicije zaustavila stativa…

Sve je bilo poznato u 72. minutu, kada je Brnović dobio drugi žuti karton, a Rudar sa igračem više bez problema kontrolisao rezultat.