Trebjesa slavila u Tivtu

Rukometašice Trebjese prethodnog vikenda imale su uspješan takmičarski dan na crnogorskom primorju.

“Medvjedice” su slavile protiv Tivta 25:20.

Izabranice Miloša Perovića kontrolisale su igru, rezultat u dvorani “Župa” na poluvremenu je bilo (13:10), a najveća razlika iznosila je u 44 minutu (19:12).

U ekipi Trebjese najbolja Burić sa 8 golova (proglašena igračicom utakmice) , Varajić je postigla 5 dok je Bošnjak dodala dva gola manje.

ŽRK TIVAT – RK TREBJESA 20:25 (10 : 13)

ŽRK Tivat : Bandović 10 odbrana, Drakić, Ćuzović 3, Tomanović, Matijević, Radović 8, Božović 1, Mulić 5, Srdanović 1, Deković , Cmiljanić 2.

RK Trebjesa : Gezović 15 odbrana (2 sedmerca ),Raičević, Kecojević , Popović 2, Čvorović 1, Miljanić 1, Drašković 2, Dorongić 1, Radović, Bošnjak 3, Varajić 5, Burić 8, Lalić, Gvozdenović, Gardašević 1, Vujović 1.