Rudar u formi: Pljevljaci bolji od Jezera

Rudar je slavio protiv Jezera u gostima 4:2, u 9. kolu CFL upisao četvrtu uzastoponu pobjedu, a peti meč odigrao bez poraza.

Pljevljaci su poveli iz prvog napada u 10. minutu, kada je Radoš Dedić postigao autogol.

U 43. minutu Rudar je duplirao prednost. – opet autogolom, ali drugog štopera, Vasilija Radenovića, koji je ukllizao na centaršut Ognjena Gaševića i pogodio pored desne stative.

U posljednjem minutu poluvremena dosta uzbuđenja. Ognjen Gašević je skrivio penal, a Mujeci pretvorio u gol.

Zoran Govedarica, trener Rudara u nastavku daje šansu brzonogom Vuku Strikoviću, koji je iz nekoliko propuštenih prilika iz kontre u 84. minutu uspio da pretrči Dedića i pogodi donji lijevi ugao.

Domaćin se nije predavao pa je Enes Redžepagić smanjio u prvom minutu nadoknade, ali je ogroman prostor naprijed Striković iskoristio već u narednom minutu da pogodi za 4:2.