Zvezda uzela bod u Danskoj, drugi poraz Dinama

Crvena zvezda je izvukla bod u Danskoj – to je opšti utisak iako je od 58. do 78. minuta imala prednost protiv Mitjiland.

Gol bivšeg crnogorskog reprezentativca Mirka Ivanića je uslijedio nakon mnogo bolje igre domaćina, pogotovo u prvom poluvremenu.

Remi u Herningu je potpisao Nikolas Dir.

Zvezda je u veoma dobroj poziciji kada je u pitanju plasman u nokaut fazu – nakon tri meča u grupi F ima sedam bodova, jedan više od Brage.

Portugalci su u Razgradu bili bolji od Ludogoreca 1:0 – presudio je pogodak Rikarda Orte već u 7. minutu.

A zagrebački Dinamo je izgubio u Beču od Rapida, to mu je drugi poraz u grupi H.

Marko Gril je donio prednost Austrijancima, poravnao je Mislav Oršić, ali je već u 34. minutu konačan rezultat postavio Maksimilijan Hofman…

Ništa od dolaska Mijovića: Anzulović preuzeo Zadar