Čikago srušio Šarlot, dabl-dabl Vučevića VIDEO

Košarkaši Čikaga savladali su Šarlot 121:109 i prekinuli niz od dva poraza u NBA ligi.

Nakon izjednačene prve četvrtine, Bulsi su drugu odigrali odlično, na odmor otišli sa 13 poena prednosti i na kraju ubjedljivo slavili.

Crnogorski reprezentativac, Nikola Vučević odigrao je odličan meč. Za 37 minuta ubacio je 18 poena (9/13) šut iz igre, a imao je 15 skokova, osam asistencija, tri blokade i četiri izgubljene lopte.

Najefikasniji kod Čikaga bio je Demar Derozan sa 36 poena, uz pet skokova i četiri asistencije. Zek Lavin je postigao 27 poena, a imao je još sedam skokova i pet asistencija.

Kod Šarlota se istakao Lamelo Bol sa 33 poena i devet skokova.

Čikago je treći na Istoku sa 34 pobjede i 21 porazom, dok je Šarlot na devetom mjestu sa po 28 pobjeda i poraza.