2. CFL: Odložen meč u Bijelom Polju, pobjeda Mladosti na DG areni, Igalo bolje od OFK Titograda

Utakmicama 20. kola danas je nastavljano takmičenje u Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi i već na startu je odložen jedan meč.

Zbog snijega u Bijelom Polju meč 20. runde nisu igrali fudbaleri Jedinstva i Koma.

Najzanimljivija utakmica odigrana je na “DG areni”, gdje je Mladost DG savladala Cetinje 3:2, a gol vrijedan tri boda postigao je Siniša Stanisavić u 90. minutu nakon gužve u šesnaestercu.

Gosti su na “DG areni” poveli poslije osam minuta, a strijelac je bio Deni Piranić, da bi domaćin do odlaska na odmor preokrenuo preko Damjana Mugoše u 24. i 40. minutu.

U finišu meča viđeno je mnogo uzbuđenja – prvo je u 81. minutu lijepim pogotkom izjednačio Ivan Vasović, da bi na kraju Mladost stigla do pobjede preko Stanisavića.

Igalo je na domaćem terenu savladalo OFK Titograd 1:0, a jedini gol postigao je Milo Đurković u 5. minutu.

Grbalj i Berane su podijelili bodove (1:1), a oba pogotka postignuta su nakon kornera.

Berane je povelo u 17. minutu preko Tarika Čikića, a bod Grblju donio Slobodan Babić u 38.