"Sokoli" poraženi u Jerevanu

Najbolji crnogorski fudbaleri izgubili su večeras u Jerevanu od Jermenije (1:0) u prvom meču u 2022. godini.

Trenutak odluke desio se u 19. minutu kada je Lazara Carevića matirao Bičahčian.

Domaćin je preko 80 minuta bio bolji tim, a naša selekcija je u posljednjih desetak imala tri šanse – do pogotka nisu mogli Đuranović, Osmajić i Đurđević.

Selektor Miodrag Radulović dao je šansu četvorici debitanata. U startnoj postavi našao se Nikola Šipčić, dok su nastavku zaigrali Novica Eraković, Uroš Đuranović i golman Lazar Carević.

Podsjetimo, Crna Gora je protiv Jermenije nastupila bez nekoliko prvotimaca. Nedostajali su Jovetić, Savić, Vešović, Mugoša, Hakšabanović i Šćekić.

Crnogorska reprezentacija u ponedjeljak pod Goricom igra sa Grčkom

Crna Gora dočekuje Italiju, Krstović: Mnogi će biti iznenađeni formacijom i sastavom

Radulović nakon poraza: Brinu me neke stvari