Sutjeska slavila na DG areni, na povratku Dragana Grivića

Fudbaleri Sutjeske i peti put ove sezone savladali su Podgoricu – danas je na “DG areni” u 28. kolu Telekom Prve crnogorske fudbalske lige bilo 1:0 za lidera, koji je do pobjede došao poslije autogola Stefana Cicmila.

Igrao se 31. minut – Vladmir Jovović je sjajno asistirao Filipu Kneževiću, napadač Sutjeske ubacio loptu u peterac, a bivši igrač Nikšićana Cicmil postigao autogol.

U drugom poluvremenu se Sutjeska ispromašivala – u 54. minutu je Aleksandar Vlahović poslije centaršuta Nikole Janjića šutirao glavom, ali je sjajno reagovao Nikola Ivezić i zaustavio šut.

Poslije Vlahovića do gola su pokušali da dođu Janjić i Božo Marković, ali je lopta oba puta završila pored gola.

U finišu je u igru ušao i Dragan Grivić i upisao prve minute u Telekom 1. CFL nakon teške povrede i loma noge na utakmici sa Jezerom u 3. kolu.