Sutjeska do vrha napunila mrežu Zete: 6:1 za još jedan korak ka tituli

Fudbaleri Sutjeske upisali su ubjedljiv trijumf protiv Zete i napravili veliki korak ka osvajanju titule.

Nikšićani su “kraj Bistrice” slavili čak 6:1 protiv fenjeraša u 29. kolu Telekom Prve fudbalske lige Crne Gore.

Nakon 120 sekundi igre odbrana gostiju je kapitulirala – pogodio je Marko Vučić iz penala.

Prednost je udvostručio Igor Pejović u 49, da bi početkom nastavka Vučić svojim drugim golom uveća na 3:0 za Sutjesku.

Zeta je konačno odgovorila na veliku prednost i umanjila zaostatak preko Artura Zahorulka igrao se 65. minut – 3:1.

Do kraja meča Sutjeska je duplirala vođstvo.

Napadač Filip Knežević je postigao svoj prvi, a četvrti gol za nikšićke “plavo-bijele”.

Nije tu bio kraj…

Dušan Vuković je u 83. minutu nastavio vatromet golova, da bi Dragan Grivić u 90+3 potpisao konačan trijumf lidera.

Marinović pred meč protiv Budućnosti: Ne dolazimo sa bijelom zastavom

Sjajan uspjeh kluba iz Tuzi: Dečić od naredne sezone u Prvoj košarkaškoj ligi