Blijeda partija Crne Gore u Helsinkiju, Finci rutinski do 2:0

Sve što je perfektno uradila u prvom meču protiv Rumunije, Crna Gora je izgubila od Finske danas u Helsinkiju – glatko i ubjedljivo.

I rezultat je bio isti – Finci su slavili 2:0 – susret na Olimpijskom stadionu u Helsinkiju domaćin je riješio golovima Pohjanpala u 31. i 38. minutu.

Prvi i jedini šut u okvir gola upisala je u 71. minutu, kada je nakon ubacivanja Seada Hakšabanovića glavom pokušao Žarko Tomašević, ali je finski golman Lukas Hradecki bio siguran.

U drugom meču te grupe, u 20 sati i 45 minuta u Zenici, sastaće se Bosna i Hercegovina i Rumunija.

Crnogorsku reprezentaciju u nastavku Lige nacija, 11. juna u Podgorici čeka duel sa Bosnom i Hercegovinom, dok će tri dana kasnije u Bukureštu igrati sa Rumunijom.

Milena cilja medalju na Mediteranskim igrama

Radulović: Poraz nije prijatan, ali nema razočaranja, kao što nije bilo euforije nakon Rumunije