Budućnost i Mladost DG potpisali ugovor o saradnji

Foto: FK Budućnost

FK „Budućnost“ Podgorica je potpisao ugovor sa OFK “Mladost” Donja Gorica o poslovno – tehničkoj saradnji za takmičarsku sezonu 2022/23.

To je još jedan značajan korak našeg kluba ka razvijanju mladih fudbalera što je postavljeno kao prioritet, a sve sa ciljem kako bi naši momci iz omladinske škole imali seniorsku minutažu u nogama, te kako bi što lakše podnijeli adaptaciju na seniorski fudbal nakon odrađenog omladinskog staža.

Druga liga i OFK Mladost Donja Gorica su idealna mjesta za to.

Naš klub daje izuzetan značaj omladinskoj školi odakle promoviše veliki broj prvotimaca, a saradnja sa OFK Mladost Donja Gorica je donekle bila logična, jer i naš novi partner ima izuzetno talentovane mlađe selekcije, tako da ćemo se zajedno truditi da promovišemo mlade snage – kako u omladinskim pogonima dva kluba, tako i u prvim timovima.

https://sportski.me/2022/07/05/buducnost-pokrenula-i-zensku-sekciju/

Ugovor o poslovno – tehničkoj saradnji su potpisali predsjednici klubova Veselin Mijač i Danilo Mugoša.

PSŽ promovisao novog trenera

Real pronašao zamjenu za Pabla Lasa