Porazi Jadrana i Primorca na turniru regionalne Premijer lige

Vaterpolisti kotorskog Primorca i Jadrana iz Herceg Novog upisali su poraze na startu drugog turnira regionalne Premijer lige u Beogradu.

Primorac je u meču trećeg kola poražen od kragujevačkog Radničkog 11:9, iako je sredinom posljednje četvrtine vodio 9:8.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Nikola Lukić sa pet pogodaka.

U kotorskom timu, koji je bez bodova ove sezone, najbolji je bio Vuk Drašković sa tri pogotka.

Jadran je izgubio od Crvene zvezde 12:11 i upisao drugi poraz ove sezone.

Crnogorski prvak ove sezone poražen je i od Juga, a ima i pobjedu protiv Primorca.

Beogradski tim do druge pobjede vodili su Gavril Subotić i Dušan Vasić sa po tri gola.

U hercegnovskom timu najbolji je bio Danilo Radović sa četiri, dok je gol manje postigao Lazar Vukićević.

Jadran će u drugom kolu, sjutra u 19 sati i 30 minuta, igrati sa Partizanom, dok će rival Primorca