Budućnost u 96. minutu do pobjede protiv Jezera, Sutjeska nadigrala Petrovac

Pozicije na tabeli Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige nakon 17. kola – ostaju iste.

Budućnost je u 96. minutu stigla do pobjede nad Jezerom (2:1).

Jezero je pod Goricom vodilo od petog minuta i pogotka Jovana Pajovića, a preokret su režirali Viktor Đukanović i Damjan Dakić, koji je u 96. minutu postigao gol za pobjedu.

Budućnost je prekinula niz od tri meča bez pobjede nad Jezerom, koje je meč završilo sa desetoricom, jer je crveni karton dobio Radoš Dedić.

Budućnost u narednom meču gostuje Mornaru.

A u Nikšiću – Sutjeska je sve riješila u periodu između 46. i 50. minuta i upisala drugu pobjedu nad Petrovčanima ove sezone.

Lazar Žižić i Tahron Konrad su pogodili za Sutjesku.

Na jučerašnjim mečevima postignuti su sljedeći rezultati: Dečić – Jedinstvo Franca 0:1, Iskra – Mornar 2:1 i Rudar – Arsenal 0:0.

Budućnost je, nakon 17. kola, vodeća na tabeli sa 34 boda.

Sutjeska je osvojila 33, Dečić je treći sa 27, dok po 24 boda imaju Petrovac i Arsenal.