Bolnica: Pele se osjeća bolje

Foto: El Chiringuito TV/twitter

Brazilska fudbalska ikona Pele osjeća se bolje od kada je u bolnici radi liječenja respiratorne infekcije pogoršane koronavirusom, saopštili su doktori bolnice “Albert Ajnštajn” u Rio de Žaneiru.

Pele je u bolnici od 29. novembra, a ljekari su rekli da još ne znaju kada će biti otpušten.

Pele je “svjestan i ima stabilne vitalne znake”, navodi se u saopštenju bolnice.

On se bori i protiv raka i podvrgava se hemioterapiji.

Dejan Savićević u posjeti katarskom Al Ahliju

Startovala YU Planet Studentska liga u odbojci