Zvezda osvojila Tel Aviv, Partizan slavio u Bavarskoj

Crvena zvezda i Partizan upislai su pobjede na gostujućim parketima u 24. kolu Evrolige.

Šampion ABA lige je slavio u Tel Avivu portiv Makabija 89:86 u meču koji je kontrolisao 35 minuta.

Do 11. pobjede u sezoni – Zvezdu je vodio Nemanja Nedović sa 28 poena (trojke 9-6), Luka Mitrović je upisao 14, Ogenjen Dobrić 13, dok je Nikola Ivanović za 16 minuta na parketu podijelio sedam asistencija, uz tri poena i dva skoka.

Vejd Boldvin najbolji kod domaćina sa 38. Makabi poslije 24 kola na skoru 12-12.

Partizan je u Minehnu upisao 13. pobjedu u sezoni .

Tim Željka Obradovića je slavio 82:71, u jednom momentu posljednje četvrtine je bilo i plus 20…

Kevin Panter je upisao 19, Matijas Lesor 16, Džejms Naneli 15…

Barselona je uz 17 koševa Nikole Mirotića bila ubjedljiva protiv Virtusa u Bolonji – 92:75.

Živaljević: Nevjerovatan rezultat znajući kakva je situacija u ženskoj košarci u Crnoj Gori; Vučetić: Presudilo je to što smo prava ekipa