Sutjeska slavila nakon četiri kola, pobjede Arsenala, Rudara

Fudbaleri Sutjeske, Rudara i Arsenala ostvarili su pobjede u 30. kolu Meridianbet Prvoj crnogorske fudbalske lige.

Ubjedljiva je bila i Sutjeska, koja je ranije danas u Nikšiću pobijedila Mornar 4:1.

Zvanični prvak je prekinuo seriju od četiri meča bez pobjede i upisala 15. trijumf ove sezone. Gosti su poveli golom Balše Vukotića u 9. minutu.

Junak trijumfa, Tajron Konrad, sa tri gola u 22, 47. i 52. minutu riješio je pitanje pobjednika. Konačan rezultat postavio je Dušan Živković u 75. minutu.

Rudar je u Pljevljima, u derbiju začelja, pobijedila Iskru 3:1.

Do sedmog trijumfa došao je golovima Dejana Tumbasa 32. i 45. i Velizara Janketića u 62. minutu.

Arsenal je na Trening kampu Fudbalskog saveza savladao Jezero 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Hulijan Montenegro u 19. minutu.

KOCKA JE BAČENA: CEZAROVA IMPERIJA KONAČNO U CRNOJ GORI!