Jedinstvo i Iskra slavili nakon preokreta, po bod za Rudar i Dečić

Dečić, Arsenal i Jedinstvo, nakon mečeva 32. kola Meridianbet 1. Crnogorske fudbalske lige imaju po 46 bodova.

Rudar i Dečić igrali su u Pljevljima bez golova – 0:0.

Jedinstvo je u Bijelom Polju savladalo Mornar 3:1. Gosti su poveli golom Balše Vukotića u 4. minutu.

Izjednačio je Luka Đorđević u 48, a potpuni preokret donio je Mirza Idrizović u 68. minutu.

Idrizović je bio strijelac i trećeg pogotka u 90. minutu, za 13. pobjedu ove sezone.

Mornar je od 37. minuta igrao sa igeračem manje nakon isključenja Matije Božanovića.

Iskra je u podgoričkom naselju Stari aerodrom pobijedio tivatski Arsenal 3:2.

Arsenal je, golovima Anđela Rudovića u 4. i Ćetka Manojlovića u 17. minutu iz jedanaesterca, poveo 2:0.

Do pobjede i velikog preokreta ekipa iz Danilovgrade došla je golovima Ognjena Obradovića u 30, Danila Rađena u 43. i Vladimira Boljevića u 76. minutu.