Budućnost slavila u Bijelom Polju, titula blizu, Sutjeska bolja od Rudara

Fudbaleri Budućnosti i Sutjeske ostvarili su pobjede, dok je duel Arsenala i Dečića završen bez pobjedika, u 34. kolu Meridianbet 1. CFL.

Lider Budućnost slavila je na terenu Jedinstva 3:1 i stigla do 19. pobjede.

Podgoričani su slavili golovima Vasilija Terzića u 5, Marka Simića u 11. i Marka Mrvaljevića u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Jedini pogodak za domaći tim postigao je Haris Banda u 45. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću savladala Rudar 2:1, golovima Srđana Krstovića u 26. i Marka Matanovića u 62. minutu.

Pogodak za goste postigao je Aleksa Golubović u 48. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je duel tivatskog Arsenala i Dečića iz Tuzi na terenu Kampa Fudbalskog saveza.

Poraz Rudara iskoristilo je Jezero i pobjedom nad Iskrom u Beranama od 2:0 preteklo Rudar na tabeli.

Jezero su do osme pobjede vodili su Edis Redžepagić u 40. i Vojin Pavlović u 84. minutu iz jedanaesterca.

U gostima slavio je Mornar protiv Petrovca 1:0 – golom Marka Ćetkovića u 40. minutu.

Budućnost je, nakon 33. kola, prva na tabeli sa 67 bodova.

Sutjeska je druga sa 64, dok su Jedinstvo, Dečić i Arsenal osvojili po 47 bodova.