Radulović nakon Češke: Nije prijatan poraz, meni je pokazao dosta toga…

Fudbaleri Crne Gore junski ciklus završili su ubjedljivim porazom od Češke (4:1).

Selektor Miodrag Radulović nakon meča je poručio da mu je ovaj poraz pokazao na koga može da računa u nastavku kvalifikacija.

“U prvom timu smo imali sedam novih igrača u odnosu na prošlu utakmicu i to nije moglo da funkcioniše kao protiv Mađarske. Ono što je bitno to je da smo imali dva debitanta i za to ove utakmice služe. Težak je termin, kraj sezone… Imali smo izuzetnog protivnika, koji je na top nivou. Malo smo se trgli u drugom poluvremenu kad smo smanjili, imali šansu za 2:2. Ima potencijala i ako je nešto dobro to je da smo dobili Camaja i Radulovića. Nije dobro da je posle tri kvalitetna nastupa došao ovaj poraz, ali meni će dosta da posluži da vidim ko zaista može, a ko ne na ovom nivou. Nije prijatan poraz ali meni je pokazao dosta toga”, kazao je Radulović poslije utakmice za RTCG.

Težak poraz pod Goricom: “Sokoli” nemoćni protiv Češke

Zvezda nadigrala Partizan, igraće se majstorica u “Štark areni”