FK Budućnost: Prihvaćena ostavka Džudovića

Džudović, Foto: FSCG

Fudbalski klub Budućnost potvrdio je da je Miodrag Džudović podnio ostavku i da je ista prihvaćena.

Džudović je podnio ostavku nakon debakla i poraza od Brejdablika (5:0) u finalu pretkvalifikacionog turnira za Ligu šampiona.

“Budućnost se zahvaljuje Miodragu Džudoviću na požrtvovanom radu i tituli prvaka Crne Gore za prethodnu sezonu, ali je nakon lošeg rezultata za sve nas na Islandu i razgovora odlučeno da naš klub i 43-godišnji strateg krenu razdvojenim putevima. Naš klub Džudoviću želi sve najbolje u profesionalnom i privatnom životu. Sa druge strane, klub će blagovremeno obavještavati javnost o budućim koracima, a sve što se bude dešavalo u narednom periodu biće plod saradnje i dogovora predsjednika Veselina Mijača koji je u ostavci i vodećih ljudi Glavnog grada Podgorica, koji je vlasnik Budućnosti”, saopštio je crnogorski šampion.

Aktuelni crnogorski šampion takmičenje u Evropi nastavlja u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija, gdje će igrati sa Žalgirisom (Litvanija) ili Strugom (Sjeverna Makedonija).

Novi izazov: Suad Šehović zamjenik izvršnog direktora KK Budućnosti Voli

Sfjontek lako do 2. kola