Krivokapiću trofej u Dimitrovgradu, u finalu bolji od Radonjića

Kadetski stonoteniski reprezentivac Crne Gore, Jakša Krivokapić, pobjednik je Srbija Opena u Dimitrovgradu.

Krivokapić je u finalu je pobijedio kolegu iz reprezentacije Stefana Radonjića 3:0.

U polufinalu eliminisao je Rumuna Aleksandrua Popu 3:2, dok je Radonjić nastup u finalu izborio trijumfom protiv Slovaka Pavela Kokaveca 3:1.

Krivokapić i Radonjić prethodno su osvojili prvo mjesto u ekipnoj konkurenciji.

Najperspektivniji crnogorski stonoteniseri krajem juna osvojili su bronzanu medalju na Prvenstvu Balkana u Grčkoj, a potom u julu potvrdili veliki talenat i potencijal na Evropskom prvenstvu u Poljskoj.

U Poljskoj su izborili plasman u Prvu diviziju i bili deveti u ekipnoj konkurenciji, a u igri parova plasirali su se među osam najboljih evropskih dublova.

Krivokapić i Radonjić na najljepši način završili su kadetski staž i predstoje im veliki rad i borba za što bolje rezultate među najboljim juniorima Evrope.

Selektor Saša Dragaš kazao je da je zadovoljan ostvarenim rezultatima, navodeći da su Krivokapić i Radonjić još jednom potvrili raskošni talenat.