Mijović nakon Mege: Važna pobjeda

Košarkaši Budućnost Volija pobijedili su večeras u “Morači” Megu 73:71 i upisali petu pobjedu u ABA ligi.

“Izuzetno teška utakmica. Zbog velikog broja utakmica koje mi imamo i zbog kvaliteta Mege. Generalno, prvo poluvrijeme je bilo dobro i u napadu i u odbrani. U drugom poluvremenu smo, kada su oni prilazili, pali sa samopouzdanjem, sa izborom stvari koje smo trebali da odigramo. Neke stvari. koje smo kreirali. nismo uspjeli da realizujemo. Utisak je – važna pobjeda, važno je da smo na 5-0 u ABA ligi, da smo dobili ekipu koja 40 minuta igra na najvećem ritmu u ABA ligi. Važno je da se sada okrenemo Burgu i da nađemo mogućnost da u Evrokupu napravimo brejk koji bi nas lansirao u vrh, a to nam je potrebno zbog samopouzdanja ekipe i vjere i svega što radimo”, rekao je nakon utakmice trener Budućnosit Petar Mijović.