Sutjeska u posljednjoj dionici slomila otpor Dečića, pobjeda Teoda u Rožajama

Teodo i Sutjeska su ostvarili i drugu pobjedu na otvaranju sezone u I A MCKL.

Tivćani su u drugom kolu bili ubjedljivi na gostovanju Ibru 77:58.

36:22 dobili su gosti prvu četvrtinu na Bandžovom brdu, a onda u drugoj dozvolili domaćima samo pet poena.

Stigli su do 21 poen prednosti i riješili meč.

Filip Bakić je sa 18 poena bio najefikasniji u pobjedničkom timu, Bogdan Rutešić je dao 15 poena, a po 14 Andrija Vučurović i Uroš Ilić.

U domaćem timu 18 poena Armina Kalića, 10 Leona Marčikića.

Vrlo zanimljivo bilo je u Golubovcima, gdje je Sutjeska srušila domaći Dečić 91:79.

Tek u posljednjoj četvrtini Nikšićani su slomili otpor rivala, koji je imao prednost od osam poena poslije prve četvrtine.

Sutjeska je preokrenula do odmora, imala plus šest poslije 30 minuta, ali tek u posljednjem periodu osigurala trijumf.

Najzaslužniji za to bio je Marko Lukić sa 20 poena, 17 je ubacio Radosav Spasojević, 14 Filip Barović.

Kod domaćih 22 poena Marka Koljevića, 18 Bogdana Cebalovića.

Primorje 1945 bilo je ubedljivo na gostovanju Pljevljima 109.65.

Domaći su koliko toliko parirali u prvom dijelu i bili na -10, a onda u nastavku čak 34 razlike, za ukupnih plus 44 gostiju.

24 poena i 13 skokova Petra Dragovića, 21 poen Vladimir Vranić, 19 Slobodan Miljanić.

Kod Pljevalja 15 poena Marka Veskovića, 13 Marfija Montaviusa.

Pavićević: Bili smo u igri 33-34 minuta, poslije smo počeli da srljamo, gubimo lopte