Sjajan nastup u Antaliji: Crna Gora bolja i od Sjeverne Makedonije (VIDEO)

Sa dvije pobjede crnogorski fudbaleri završili su nastup na kontrolnim susretima u Antaliji.

“Sokoli” su u drugom meču u turskom ljetovalištu savladali Sjevernu Makedoniju (1:0) – golom kapitena Stevana Jovetića u 45. minutu. Prethodno je Driton Camaj dobro zavrnuo loptu iz kornera.

Nekoliko minuta ranije u prilici je bio i Igor Vujačić, ali je njegov udarac glavom završio preko gola.

Crna Gora je u nastavku odigrala bez velikih šansi i bez problema sačuvala rezultat.

Selektor Robert Prosinečki može da bude zadovoljan debijem, sedmodnevnim pripremama, i pobjedama nad Bjelorusijom i Makedoncima.

Naredne utakmice za Robijev tim su u junu, opet će biti prijateljskog karaktera – protiv Belgije i Gruzije, i ti dueli biće posljednje provjere pred septembarski start B Lige nacija.

Crna Gora na otvaranju gostuje Islandu 6. septembra, tri dana kasnije pod Goricom dočekuje Vels.

U20 ženska reprezentacija počela pripreme za drugi krug kvalifikacija za EP (VIDEO)

Povratak Dubljevića, poraz Zenita u derbiju (VIDEO)