Bliži se prvi meč polufinala plej ofa Admiralbet ABA lige – Budućnost u utorak od 18 sati i 30 minuta gostuje Partizanu.
„Sve je moguće, a ako pokažemo naš mentalitet i to da ne želimo da se povučemo, mislim da ćemo imati veliki šansu da pobijedimo”, kazao je Jogi Ferel.
Plej “plavih” spreman je za sjajnu atmosferu u Beogradu.
2023/24 AdmiralBet ABA League Semi-Finals and Finals schedule revealed.
— AdmiralBet ABA League (@ABA_League) April 24, 2024
Read more at: https://t.co/nvQzt2VNQ4
Who's going to win the 🏆?#ABAPlayoffs | Presented by Sava Insurance Group pic.twitter.com/tO6z1GtxkD
„Kada dođe plej-of uvijek je sve do onog tima koji više želi pobjedu. Čini ti se da je sve protiv tebe – navijači, možda i sudije, ali ukoliko mi pokažemo veću želju imaćemo veliku šansu”, rekao je Ferel i nastavio..
„Uvijek je zabavno igrati u Beogradu, u takvoj atmosferi, navijači Partizana su uvijek prisutni… Ali mislim da od starta utakmice moramo da krenemo sa mentalitetom da zaista želimo nešto da ostvarimo”.
Ferel je u superlativu pričao o rivalu.
„Očigledno je da se radi o jednoj od najboljih ofanzivnih ekipa u ligi, možda i u Evroligi – svako je prijetnja iz njihovog tima tako da ćemo morati da vodimo računa o svemu i da pomažemo jedni drugima”, smatra Ferel.
ABA liga, polufinale
Drug meč
Utorak, 7. maj
Budućnost Voli – Partizan (18)
Eventualna majstorica – petak, 10. maj