Radivojević pred Esbjerg: Došli smo do pravog ritma, sa boljom, pozitivnom energijom idemo u Dansku

Foto: ŽRK Budućnost OTP Group

Rukometašice Budućnosti u prošlom kolu su ispustile veliku šansu da protiv Glorije Bistrice uzmu prve bodove u EHF Ligi šampiona.

Tim Zorana Abramovića je i dalje bez pobjede, a novi izazov u 7. kolu je na sjeveru Evrope.

“Plave” u nedjelju od 14 sati gostuju danskom Esbjergu. Dankinje imaju po tri pobjede i poraza u dosadašnjem dijelu takmičenja.

“Mnogo nam znači što se vide pomaci u igri i što se vidi napredak. Esbjerg je jedna izuzetna ekipa, spremna i za fajnl-for Lige šampiona, a i kandidat za osvajanje. Važna utakmica, biće teško, ali daćemo sve od sebe i nadam se zadržati nivo iz prethodnog meča”, kazala je Jelena Radivojević.

Ekipa je podigla ritam igre i sa puno optimizma ide na megdan u Dansku.

“Došli smo do pravog ritma, sa boljom, pozitivnom energijom idemo u Dansku. Nadamo se da možemo i na individualni, ali i na timski kvalitet da dođemo do još jedne dobre utakmice. Da pokušamo da zaustavimo njihov kontranapad, da primimo što manje golova i da naša odbrana bude na nivou” dodala je Radivojević.

OK Mornar u humanoj misiji – uručena donacija Crvenom krstu Bar

Saša Obradović pred Budućnost: Očekuje nas teška utakmica