Fudbalski savez Crne Gore i Crnogorski Telekom potpisali su danas u Kući fudbala ugovor o saradnji i za narednu godinu.
Crnogorski Telekom biće i dalje zlatni sponzor Fudbalske reprezentacije Crne Gore. Saradnja koja traje gotovo dvije decenije potvrđena je potpisivanjem ugovora u Kući fudbala od strane predsjednika FSCG Dejana Savićevića i izvršnog direktora Crnogorskog Telekoma Stjepana Udovičića.
Nastavkom partnerstva Crnogorski Telekom potvrđuje svoju dugogodišnju posvećenost razvoju sporta, podršci reprezentaciji i stvaranju boljih uslova za nove generacije fudbalera.
Potpisnici ugovora poslali su zajedničku poruku da će saradnja i u narednom periodu biti usmjerena ka stvaranju još boljih uslova za reprezentaciju i buduće sportske uspjehe.
Predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore Dejan Savićević poručio je da nastavak saradnje sa Crnogorskim Telekomom predstavlja važnu podršku daljem razvoju i stabilnosti crnogorskog fudbala.
– Raduje nas što nastavljamo saradnju sa partnerom koji dijeli našu viziju dugoročnog razvoja i stabilnosti. Crnogorski Telekom je tokom svih ovih godina pokazao da nije samo sponzor, već istinski prijatelj crnogorskog fudbala, koji prepoznaje trud i strast koju ulažemo u svaki segment naše organizacije. U vremenima kada je u sportu najteže obezbijediti kontinuitet, podrška kompanije koja posluje po najvišim evropskim standardima daje nam dodatni vjetar u leđa i sigurnost da planiramo buduće korake. Naš cilj je da zajedničkim snagama nastavimo da unapređujemo fudbalski ambijent u Crnoj Gori i uvjeren sam da će ovo partnerstvo, zasnovano na uzajamnom povjerenju, donijeti nove uspjehe kojima ćemo se zajedno ponositi, kazao je Savićević.
Izvršni direktor Crnogorskog Telekoma Stjepan Udovičić istakao je da dugogodišnja saradnja sa Fudbalskim savezom Crne Gore potvrđuje posvećenost kompanije stabilnom i odgovornom razvoju sporta i zajednice.
– Sa Fudbalskim savezom Crne Gore sarađujemo dugoročno i dosljedno, i taj kontinuitet jasno govori o načinu na koji pristupamo sportu i ovoj saradnji. Ulažemo promišljeno i sa jasnim fokusom, jer vjerujemo u značaj koji sport ima za zajednicu i u ono što donosi. Crnogorski fudbal ima strast i kvalitet koji su ga kroz godine definisali, i takve vrijednosti traže stabilan i odgovoran pristup. U Crnogorskom Telekomu poslujemo po najvišim standardima, kao dio Dojče Telekom grupe, i isti pristup primjenjujemo i ovdje – kao partner koji donosi kontinuitet, stabilnost i jasan odnos prema razvoju, rekao je Udovičić.


