Rukometašice OTP Group Budućnost u novoj sezoni EHF Lige šampiona igraće u grupi A protiv danskog Esbjerga, rumunskog ĆSM Bukurešta, mađarskog FTC-a, francuskog Bresta, slovenačkog Krima, njemačke Borusije i norveške Sole, odlučeno je žrijebom u Beču.
Trener “plavih” Zoran Abramović je komentarisao rivale.
“Svi u klubu smo sa nestrpljenjem očekivali današnji žrijeb za sljedeću sezonu Lige sampiona. EHF se potrudio da grupe budu izjednačene, odnosno da su nijanse u pitanju. Nijansa koja grupu B čini malo kvalitetnijom je činjenica da su u njoj finalisti ovogodišnje Lige šampiona – ekipe Đera i Meca. Međutim, teško je to procijenjivati iz razloga što je puno igračica kroz aktuelni prelazni rok promijenilo klubove. Ali u svakom slučaju ubrzo kreću pripreme za narednu sezonu. Sada znamo protivnike koji nas očekuju, tako da već možemo da radimo analize i radujemo se novom početku”, kazao je sajt kluba Abramović.


