Savović i Giljen: Uz podršku navijača do trijumfa (VIDEO)

Foto: FK Sutjeska

Sutjeska najveći crnogorski derbi dočekuje na sedmom mjestu ima 13 bodova nakon 10. kola.

Sutjeska več dva koal ne zna za trijumf. Nikšićani su u prethodnom kolu igrali neriješeno (0:0) sa zvaničnim prvakom Dečićem, a prije tog meča izgubili su od Jedinstva u Bijelom Polju.

“Najljepša utakmica u crnogorskom fudbalu. Nadam se da će tribine biti pune, da ćemo imati značajnu podršku navijača i da ćemo na kraju pobijediti”, rekao je Savović.

U prvom dijelu sezone na “DG areni” Budućnost i Sutjeska igrali su neriješeno – 1:1.

“Budućnost je odlična ekipa. Mi smo imali oscilacija protiv Jedinstva, ali nam utakmica protiv Dečića daje za pravo da razmišljamo pozitivno. Nadam se da će pristup biti kao protiv Dečića i da ćemo uz pomoć navijača doći do pobjede”, rekao je kapiten Sutjeske Vladan Giljen koji će sjutra igrati 400. meč za Sutjesku.

“Nije malo kada igrate u svom gradu i klubu. Nadam se da će biti još utakmica i da ćemo sjutra zajedno proslaviti pobjedu”.

Standings provided by Sofascore

Pešić: Novi predsjednik, novi selektor

Ksenija Božović učestvovala na događaju “Jednake na terenu – Podrška rodnoj ravnopravnosti u sportu”