Tomane skratio Zvezdine muke u Tirani, Paok lako protiv Bešiktaša

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Tiranu (0:1) i plasirali se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Junak “crveno-bijelih” je Tomane – Katai je izveo korner, a napadač glavom zatresao mrežu rivala u 62. minutu.

Beograđani su odigrali loš meč, u prvom poluvremenu je šansu imao Katai, dok se Tirana branila sa svim igračima, pa je bunker bilo teško probiti.

U drugom dijelu prvi su zaprijetili domaći – krenuli su u kontru, Muči je šutirao i pogodio stativu.

Uslijedila je kazna Zvezde i gol Tomanea, a zatim je Tirana ponovo bila opasna iz kontre kada je Kobina promašio zicer.

Žrijeb za treće kolo na programu je 31. avgusta, Zvezda će biti nosilac, a meč je na programu 15. ili 16. septembra.

U drugom meču večerašnjeg programa Paok je lako savladao ekipu Bešiktaša (3:1).