Amplitudo 2. CFL: Remi Arsenala i Igala, Kom bolji od Ibra

Derbi 27. kola Amplitudo 2. CFL na “Park” stadionu u Tivtu između Arsenala i Igala završen je bez pobjednika 0:0.

Bodom, može biti zadovoljan Novski tim koji je ostao u zoni baraža za Prvu ligu.

Mornar nije iskoristio kiks lidera da slavi, preuzme prvo mjesto na tabeli. Barani su odigrali 1:1 u gostima, protiv Berana.

Domaćin je poveo golom Srđana Boškovića u 19. minutu.

Do izjednačenja i boda Mornar je došao autogolom Nikole Tmušića u 70. minutu.

Kom je na Zlatici opravdao ulogu favorita slavio protiv Ibra bilo je 2:1.

Domaćin je do trijumfa stigao golovima Vula Vujačića u 29. iz jedanaesterca i Japanca Risukea Igučija u drugom minutu sudisjke nadoknade vremena.

Jedini pogodak za Ibar postigao je Božidar Bujiša u 62. minutu.

Drezga se vratila u borbu za opstanak. U derbiju začelja tim iz Pipera bio je bolji od Grblja u Radanovićima 2:1.

Bokelj je “pod Vrmcem” upisao važan trijumf u borbi za opstanak, slavio je protiv Jedinstva 2:0, golovima Vasilija Čavora u 52. i Jovana Popovića u 60. minutu.

Tabela: 1. Arsenal 54. 2. Mornar 53. 3. Igalo 48. 4. Kom 45. 5. Jedinstvo 34. 6. Berane 32 (-1). 7. Bokelj 28. 8. Ibar 26 (-1). 9. Grbalj 25. 10. Drezga 21.

UEFA: Zvezda kažnjena zbog Ibrahimovića