Arsenal u nadoknadi do pobjede na terenu Drezge, Mornar ubjedljiv u derbiju protiv Koma

Lider Amplitudo 2. CFL Arsenal dobro se pomučio da dođe do pobjede protiv Drezge.

Tivćani su u 29. kolu pobijedili u Spužu, i stigli do 18. trijumfa u sezoni.

Odlučujući gol postigao je Vuk Dapčević u prvom minutu sudijske nadoknade.

Mornar je u derbiju na “Topolici” savladao Kom 4:0 i 17. pobjedom nastavio trku za prvo mjesto sa Arsenalom.

Slobodan Perišić u 17, Jovan Pajović u 29, Boban Đorđević u 48. i Demir Škrijelj u 63. minutu.

Igalo je upisalo drugi vezani poraz. Bolji od Novskog tima bio je Ibar u Rožajama 2:1.

Gosti su poveli golom Alekse Maraš u 7. minutu.

Vođstvo je poništio Bojan Kopitović u 28. iz jedanaesterca, a pobjedu donio je Božidar Bujiša pogotkom u 66. minutu.

Jedinstvo je kao gost savladalo Berane 1:0, upisalo drugu pobjedu u zaredom. Trijumf gostima donio je Lazar Đeković autogolom u 44. minutu.

Ubjedjiv je bio Bokelj, koji je “pod Vrmcem” slavio protiv Grblja 3:0, golovima Jovana Popovića u 7. i 70. iz jedanaesteraca i Stefana Čađenovića u 72. minutu.

Arsenal je vodeći na tabeli sa 60 bodova. Mornar je drugi sa 59. Na stepenici niže je Igalo sa 48, četvrti je Kom sa 45, a peto Jedinstvo sa 40 bodova.