Dejan Zarubica u finišu donio veliki bod Ljačiju

Crnogorski napadač, Dejan Zarubica postigao je danas dva gola u Superligi Albanije i bio najzaslužniji za remi Ljačija protiv lidera Kukešija – 2:2.

Zarubica je prvi gol postigao u 69. minutu i smanjio na 2:1, a onda je u 95. minutu još jednim pogotkom postavio konačan rezultat.

Nekadašnji igrač Budućnosti je postigao pet golova u svim takmičenjima (četiri u prvenstvu, jedan u kvalifikacijama za Ligu konferencija), a ima i jednu asistenciju.

Ekipa Ljačija, koju vodi Dejan Vukićević nakon tri odigrana meča ima dva boda i zauzima 9. poziciju na tabeli.

KRLCG: Geoservisu derbi protiv Zicera, pobjede Skole, Veterana Morače, Meba CT (VIDEO)

Nedović nakon pobjede u Petrovcu: Osjećaj je dobar jer smo u prethodnom periodu patili i promašivali