Mornar ubjedljivo poražen u Ljubljani

Mornar je dugo bio u igri, u 3. četvrtini vodio i tri razlike (53:50), ali je tada potpuno potonuo.

Zato je i doživio sedmi poraz u Admiralbet ABA ligi, i to veoma ubjedljiv na gostovanju Cedevita Olimpiji (79:59).

Tim Mihaila Pavićevića je bio bez koša iz igre nestvarnih 12 i po minuta – od 26, kada je pogodio Tejlor Smit za 52:50, do isteka 38, kada je iz veoma teške situacije precizan bio Nemanja Gordić za 74:57.

Između toga, Barani su dali samo tri slobodna bacanja, i to iz šest pokušaja, jer su polovični bili Kori Dejvis, Vil Mozli i Gordić.

Bivši as Mornara Džejkob Pulen je vodio Ljubljančane do pobjede imao je 19 poena.

Kod gostiju su dvocifreni bili Vladimir Mihailović (16), Gordić (13) i Aleksandar Lazić (12).

Bravo momci: VELIKI bod Crne Gore protiv Holandije

Radulović nakon meča: Ovaj rezultat ostaće zauvijek zapisan u istoriji našeg fudbala