Osam golova u Tuzima, remi Dečiča i Petrovca

U Tuzima je odigran možda i najbolji meč u dosadašnjem dijelu sezone. Postignuto je osam pogodaka, a Dečić i Petrovac su podijelili bodove – 4:4.

Petrovac je vodio 1:0 i 3:2, a na kraju stigao do boda.

Gosti su poveli u 24. minutu – Adnan Bašić je šutirao, Stefan Popović odbranio, a na odbijenu loptu natrčao Abdel Osmanović i zatresao mrežu.

Petrovčani su do odlaska na odmor mogli da dupliraju prednost, ali je Balša Boričič pogodio stativu.

Dečić je do preokreta došao već na startu 2. poluvremena. Prvo je u 47. minutu nakon udarca Danila Pešukića lopta pogodila stativu, pa se od jednog igrača Petrovca odbila do Kristijana Vulaja, koji je izjednačio, da bi četiri minuta kasnije Draško Božović sa ivice šesnaeterca doveo tim Miljana Radovića u vođstvo – 2:1. Kod udarca Božovića golman gostujuće ekipe, Ljubomir Đurović je slabo reagovao.

Tri minuta nakon Božovićevog gola Petrovčani su izjednačili – Boričić je šutirao, Popoviću lopta ispala iz ruku, što je iskoristio Marko Miličković i postigao gol.

Potom je uslijedio novi prekret Petrovca i još jedan gol Miličkovića – 2:3.

Na 3:3 izjednačio je Vulaj, a novi preokret (4:3) režirao Ilir Camaj.

Konačan rezultat (4:4) postavio je Divanović, udarcem sa ivice šesnaesterca u 89. minutu.