Fudbaleri Budućnosti ubjedljivi u prvom kontrolnom meču

Budućnost je odlično startovala na zimskim pripremama.

“Plavi” su na trening kampu kluba pobijedili “japansku“ Adriju čak 7:1.

Trener Aleksandar Nedović je pružio šansu svim igračima koje ima na okupu, golove su postigli Zoran Petrović u 18, Luka Mirković u 26, Nemanja Sekulić u 41, Viktor Đukanović u 49. i 51, Nenad Krivokapić u 53. i Lazar Mijović u 60. minutu, dok je Adfria počasni pogodak postigla u finišu, igrao se 88. minut.

“Najbitnija stvar je što smo odradili jedan dobar trening i sve što smo planirali. Lijepo je kada se dobije bilo koji protivnik rezultatom 7:1, ali mnogo bitnije je što smo svi izašli zdravi iz utakmice, jer vrijeme nije bilo sjajno”, poručio je pomoćnik Mileta Radulović.

Plavi su protiv Adrije nastupili u dva različita sastava, prvo poluvrijeme su igrali Pavličić, Raspopović, Ćuković, Dakić, Sekulić, Mirković, Novović, Aleksa Ćetković, Petrović, Ivanović i Perišić, dok su u drugom nastupili Domazetović, Sava Milić, Đuričković, Babić, Dašić, Balša Ćetković, Terzić, Krivokapić, Đukanović, Mijović, Vuković i Raičković.

Naši zlatni "lavovi": Crna Gora nadigrala vicešampiona Evrope Hrvatsku

Roganović: Lako je raditi sa ovim momcima, svi vjerujemo u istu ideju