Duško Milić napustio Lovćen

Rukometni klub Lovćen i Duško Milić sporazumno su raskinuli saradnju, saopštio je cetinjski klub.

“RK “Lovćen” i Duško Milić, poslije gotovo četiri godine, sporazumno su raskinuli saradnju. Na čelu sa Duškom Milićem naš klub je osvojio tri uzastopne titule šampiona , kao i dva nacionalna kupa. Ostvarenim rezultatima Milić se svrstao u red najtrofejnih trenera našeg kluba, a ujedno je i trener koji je najduže ostao na klupi, u jednom mandatu. Čast i zadovoljstvo je bilo sarađivati sa, prije svega, izuzetnim čovjekom, sjajnim stručnjakom, pedagogom, poštenim i predanim radnikom kakav je Duško Milić. Vrata RK “Lovćen” uvijek će mu biti otvorena”, navodi se u saopštenju kluba.

Lovćen je ostao bez titule, pa će se do kraja sezone boriti da odbrani Kup, a rival u polufinalu biće im lider šampionata “Budvanska rivijera”.

“Ekipu će u narednom periodu voditi sportski direktor Petar Vujanović, a u radu će mu pomagati trener golmana Goran Vujović”, kaže se u saopštenju.

Đukanović delegat u Roterdamu

Pogledajte raspored mečeva "ajkula"