SC Derbi primio 103 poena, Mega odnijela bodove iz “Morače”

SC Derbi je izgubio od Mege drugi put u sezoni.

Mladi tim Mege slavio je u “Morači” 103:83, u utakmici 19. kola Admiralbet ABA lige.

Mega, je upisala je osmi trijumf ove sezone. SC Derbi ima skor od devet pobjeda i deset poraza.

Pobjednik je, nakon izjednačene prve dvije četvrtine, odlučen je u trećem dijelu meča, kada su gosti serijom 13:2 stekli prednost od 13 poena uoči posljednjih deset minuta (78:65).

Razlika je u finišu meča izbosila i 21 poen.

Najbolji kod gostiju Matej Rudan sa 24, dok su po 16 poena ubacili Danko Branković, Nikola Đurišić i Malkolm Kasalon.

U ekipi SC Derbija najbolji Danilo Tasić sa 20, dok je Flečer Megi ubacio 16 koševa.

SC Derbi u narednom kolu gostuje Borcu, a potom čeka Split.

Nakon toga ga čekaju dueli sa Crvenom zvezdom, Cedevita Olimpijom i Igokeom u gostima, odnosno sa Budućnost Volijem i FMP-om u „Morači”.

Mega i Split imaju mnogo lakše rivale do kraja..

Dečić doveo napadača

Dragan Vukčević: Fokusirani smo na sport, nema potrebe da se bavimo politikom, neke stvari su pogrešno interpretirane