Budućnost nastavila pobjednički niz, brejk Jedinstva u Pljevljima

Fudbaleri Budućnosti i Jedinstvo France ostvarili su pobjede u 27. kolu Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi.

Budućnost je u “pod Goricom” savladala Mornar 2:0 i trećom uzastopnom pobjedom ostala u trci za prvo mjesto.

Vođstvo “plavima”, koji su upisali 15. trijumf ove sezone, donio je Argentinac Pablo Anhel Arijel Lusero u 59. minutu.

Konačan rezultat postavio je Ivan Novović u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Mornar je upisao 12. poraz, a četvrti uzastopni meč završio je bez datog gola.

Jedinstvo je u Pljevljima slavilo protiv Rudara 2:1.

Gosti su su poveli golom Alije Krnića u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Izjednančio je Velizar Janketić u 50, a novo vođstvo i pobjedu gostima donio je Žarko Korać u 74. minutu.

To je deveta pobjeda Jedinstva, dok je Rudar doživio treći uzastopni, ukupno 12. poraz ove sezone.

Crna Gora četvrtu godinu zaredom dobila organizaciju prvenstva Evrope u mlađim kategorijama

Mlade “ajkule” u grupi sa Hrvatskom, Mađarskom…