Goleada pod Goricom: Petrovac u finišu do boda protiv Budućnosti, Vujačić presudio Rudaru

Prava goleada pod Gopricom. Osam golova viđena je na meču Budućnosti i Petrovca bilo je – 4:4 iako je do 80. minuta vodila 4:2.

Tim sa mora je zaustavio nalet Budućnosti. Podgoričani nisu savladali rivala sa primorja ni u četvrtom međusobnom duelu ove sezone – bio je ovo treći remi.

Domaćin je poveo golom Balše Sekulića u 15. minutu.

Izjednačio je Vasilije Radenović u 25, a novo vođstvo domaćinu donio je Zoran Petrović u 44. minutu.

Na 3:1 povisio je Uroš Ignjatović u 49, dok je Rodrigo Faust bio strijelac drugog gola u 54. minutu.

Sekulić je u 68. minutu povisio na 4:2 i činilo se riješio sve dileme.

Uslijedila su dva gola Petrovca Miloša Brnovića u 81. i Slobodana Babića u 86. minutu za izjednačenje i bod.

Mornar je trijumfovao 2:0 (oba gola je postigao Aleksandar Vujačić), pa je na plus četiri od zone ispadanja…